Gündem

Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat: Rakipler Ünal Aysal’a dua etsin

Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat, takımının ligdeki konumu, şampiyonluk yarışı ve Beşiktaş ile yaşadığı gerilim hakkında önemli açıklamalarda bulundu.7

A Spor’a konuşan Ümit Özat, “Geçen hafta hiç ummadığımız bir yenilgi aldık. Hoca değişiklikleri genelde iyi sonuç verir. Geçen haftada bu oldu. En yakın rakibimiz ile 5 puan fark var ve bunu korumak yada açmak isteyeceğiz.” dedi.

“Beşiktaş’ın eksiklerini telafi edebilecek bir kadrosu var. Quaresma yoksa Lens var. Öteki olmasa diğeri var. Eksikleri bizi çok ilgilendirmiyor.”

“Biz kimiz ki…”

Alvaro Negredo Besiktas Genclerbirligi ZTK 01302018

“Yıllardır tepkilere alışığım. Tabii ki eleştirileceksiniz. Herhangi bir kulübün taraftarıyla ya da herhangi bir kulüple işim yok. Şahıslarla biz sıkıntı yaşamamız, o kulüplerle ve taraftarlarıyla sorun yaşayacağımız anlamına gelmiyor.”

“Kötü söz sahibine aittir. Biz kimiz ki 100 yıllık çınarlara, camialara kalkıp laf edelim? Kavga ettiğiniz kişiler yarın o camialarda olmayabilir, baika takımların başına da geçebilir.”

“Ünal Aysal’a teşekkür etmeliler”

Fatih Terim

“Kadro kalitesi açısından favorilerim Beşiktaş ve Başakşehir’di. O dönemler Fatih Hoca bu işin içinde yoktu. Diğer kulüplerin aslında Ünal Aysal’a teşekkür etmeleri lazım. Fatih Terim ayrılmasaydı Galatasaray bu yarışın içinde çok daha fazla olurdu. Belki de 2 sene üst üste şampiyonluğun devamını getirebilirlerdi.”

“Fatih Hoca da işin içine girince Galatasaray’ın da rengi değişti. Fenerbahçe’nin de bu yarışın içinde olacağını düşünüyorum çünkü bütün zorlu maçlarını bitirdiler.”

Goal

The post Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat: Rakipler Ünal Aysal’a dua etsin appeared first on Serinletici Haber.

Yorumlar