Gündem

Sivasspor’un yeni transferi Robinho: Gelmeden önce Roberto Carlos, Alex de Souza, Cicinho ve Diego’ya danıştım

Sivasspor’un dünya yıldızı Robinho, transferi ve futbol kariyeri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Fanatik’e konuşan Robinho, “Teklif ilk geldikten sonra bazı görüşmelerde bulundum. Roberto Carlos başta olmak üzere eski Fenerbahçeli Alex de Souza, eski Sivassporlu Cicinho ve yine eski Fenerbahçeli Diego’yu aramak oldu.” dedi.

Deniz Turuc Samil Cinaz Robinho Kayserispor Sivasspor 02/11/18

“Özellikle de Roberto Carlos’tan çok iyi şeyler duydum. Roberto Carlos, bana ‘Hemen git’ dedi.”

“Sivas küçük ama güzel bir şehir. Ailem burada ve futbol dışında onlarla vakit geçiriyorum. Şehrin küçük veya soğuk olması o kadar önemli değil. Burası futbol oynanacak bir kulüp ve şehir.”

“Ronaldo fenomendir”

“Sayamayacağım kadar ünlü ve yetenekli futbolcu ile oynadım. Fakat bunlar arasında benim için en iyisi Ronaldo. Onunla oynayanlar bilir, gerçek bir fenomendir.”

Ronaldo Robinho

“Brezilya Milli Takımı’nda oynamak benim için zor görünüyor ama futbolda ne olacağı belli olmaz. Ben Sivasspor’da çok çalışıp yine milli takımda olabilmek için elimden geleni yapacağım.”

“Keşke Alex de Souza da olsaydı”

“Türkiye’de şu an Beşiktaş’tan Love ile görüşüyorum. İkimiz de aynı hafta gol attık ve ikimiz adına da iyi oldu. Hem ben hem de Love gollere devam edeceğiz.” 

“Keşke çok iyi arkadaşım olan Alex de Souza da hala Türkiye’de olsa ve oynasaydı.”

Robinho, ALS hastalığına dikkati çekti

Robinho, sosyal medya üzerinden Amiyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığına dikkati çekmek için başlatılan farkındalık kampanyasına destek vererek, acı biber yedi.

Robinho, sosyal medya üzerinden başlatılan “acı biber” kampanyasına destek verdi.

Robinho Sivasspor

“Merhaba, ben Robinho.” diye konuşmasına başlayan yıldız oyuncu, videoda, ALS hastalığına meydan okunmasına katıldığı için mutlu olduğunu söyledi. 

Robinho, videodaki konuşmasında, Fenerbahçe’de forma giyen vatandaşı Josef de Souza’ya çağrıda bulunup, “Şimdi Souza aynısını yapmanı istiyorum.” diyerek tabaktaki acı biberden yedi. 

Goal

The post Sivasspor’un yeni transferi Robinho: Gelmeden önce Roberto Carlos, Alex de Souza, Cicinho ve Diego’ya danıştım appeared first on Serinletici Haber.

Yorumlar