Gündem

ELİF ELMAS AÇIKLADI: MANCHESTER CITY’İ DEĞİL, FENERBAHÇE’Yİ TERCİH ETTİ

Fenerbahçe ile ilk resmi maçına çıkmak için şans bekleyen Elif Elmas, en iyi pozisyonundan kendisini isteyen takımlara kadar, birçok konuda konuştu.

Fanatik’e konuşan Elif Elmas, “Öncelikle, Rabotnicki’ye çok teşekkür ederim. Bana güvendiler ve büyük bir şans  tanıdılar. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmak için mücadele ettim.”

“Beni isteyen çok takım vardı. O günler geçmişte kaldı ve ben geçmişi konuşmayı sevmiyorum. İyi ki Fenerbahçe’yi seçmişim. Çünkü çok mutluyum.”

“Mücadeleyi çok seviyorum. Driplingi seviyorum. İki ayağımı da kullanabiliyorum. Futbol tabiriyle 10 numarayım. En iyi olduğum ikinci bölge de sol kanat.” dedi.

Elif Elmas, kendisini isteyen takımların arasında Manchester City’nin olup olmadığı sorusuna ise, “Evet” yanıtını verdi.

Eljif Elmas Fenerbahce

Genç yıldız, Fatih Terim’in kendisini Milli Takım’a isteyip istemediği sorusuna:

“Evet, o dönem görüşmeler oldu. Teklifler geldi. Bu konuda herşeyle babam ilgilendi. Ve sonunda bir tercih yaptım.” cevabını verdi.

Elif Elmas, Türkiye’de dikkatini en çok çeken performansın, Cenk Tosun’a ait olduğunu söylerken, Robin van Persie’nin takımdan ayrılmasına, kendisinden 6 ayda çok şey öğrendiği için üzüldüğünü belirtti.

Goal

The post ELİF ELMAS AÇIKLADI: MANCHESTER CITY’İ DEĞİL, FENERBAHÇE’Yİ TERCİH ETTİ appeared first on Serinletici Haber.

Yorumlar