Gündem

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ: VAGNER LOVE ALANYASPOR İLE YAŞADIĞI PARA KRİZİNİ ÇÖZDÜ BEŞİKTAŞ’A GELİYOR


Vagner Love imzaya kaldı


Vagner Love Alanyaspor

Beşiktaş, Vagner Love transferini kısa sürede sonuçlandıracak.

Alanyaspor ile alacakları nedeniyle problem yaşayan ve bu nedenle Beşiktaş’a transferi henüz gerçekleşmeyen oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada FIFA’ya başvurabileceğini ima etmişti.

Haber 1903 ‘te yer alan habere göre bu sorun ortadan kaldı ve Alanyaspor, Vagner Love’ın Beşiktaş’a transferi için gerekli evrakları hazırlamaya başladı.

Beşiktaş’ın kısa bir süre içersinde transferi resmen açıklaması bekleniyor.


Demba Ba ile 1.5 yıllık sözleşme imzalanıyor


Demba Ba Besiktas

Beşiktaş, Göztepe ve Demba Ba arasındaki protokol tamamlandı. Goal’ün edindiği bilgiye göre Beşiktaş, 1.5 yıllık sözleşme imzalayacağı Demba Ba’yı yarım sezonluğuna Göztepe’ye kiralayacak.

2014-15 sezonunda Beşiktaş forması giyen Senegalli golcü, 2016-17 sezonun ikinci yarısında da Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giymişti.

Bir kez daha Beşiktaş ile sözleşme imzalayacak olan oyuncu, 2017-18 sezonun ikinci yarısını Göztepe’de kiralık olarak oynadıktan sonra Beşiktaş’a geri dönecek.


Trabzonspor Tosic’i istedi


Dusko Tosic Besiktas

Dusko Tosic’in Trabzonspor’a gitmek istediği yönündeki iddialara oyuncunun menajeri Milos Malenovic yanıt verdi.
 
Sabah’  ta yer alan habere göre Malenovic, “Tosic’e Trabzonspor’un ilgisi oldu. Yurt dışından da teklifler vardı. Ancak kendisi Beşiktaş’ta mutlu ve ayrılmayı düşünmüyor” diye konuştu.

Malenovic ayrıca, Domagoj Vida ile Tosic arasında çok iyi bir dostluk olduğunu da dile getirdi.

Goal

The post BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ: VAGNER LOVE ALANYASPOR İLE YAŞADIĞI PARA KRİZİNİ ÇÖZDÜ BEŞİKTAŞ’A GELİYOR appeared first on Serinletici Haber.

Yorumlar